Seo BaÅŸlığı 
0 (212) 433 00 90 proje@orbilisim.com

Servis Bakım Hizmetleri


​Profesyonel Servis Hizmetlerinde Öncüyüz

 

 

Åžirketimiz KurmuÅŸ olduÄŸu Güvenlik ve Otomasyon Sistemerinin haricinde, mevcut sistemlerinizin bakım-onarım kontrol hizmetlerinide en iyi ÅŸekilde takip ederek sistem sürekliliÄŸinizi saÄŸlamayı hedeflemektedir.

Yapılacak olan servis bakım anlaÅŸması ile Sistem odalarının bakımından kamera, bariyer, hgs, kartlı geçiÅŸ cihazlarınız muntazam olarak kontrol ve test edilir.

Kamera Sisteminde Ä°P tabanlı Network Switchlerinizden baÅŸlanarak Cihaz temizlenir , portları ölçüm cihazı ile test edilir, konnektörler kontrol edilir, daha sonra sahadaki kameralara geçilerek açı ayarı kontrolü saÄŸlanır. Sistemde görülen her türlü eksiklik hata ivedi olarak size bildirilir, deÄŸiÅŸimi gerekli görülen cihazlar sizin onayınıza istinaden baÅŸka bir servis ücreti alınmadan deÄŸiÅŸtirilir.

Otopark Bariyer Sistemlerinde rutin bariyer kontrollerinin yanı sıra düzenli olarak bariyer motor aksamı, yay, kol, gergi gibi parçalar kontrol edilir ve kuru yaÄŸlama yöntemi ile gerekli görülen hareketli aksamlar yaÄŸlanır.

 


© 2019 OR BİLİŞİM - Tüm Hakları Saklıdır.